gallery/img-20151011-wa0001

 Poule C 2 team 3

gallery/img-20151011-wa0004

 Poule A team 1

Dit seizoen spelen we met vijf teams mee in de dorpencompetitie. 

Wedstrijdschema 2018 - 2019  team 1 en 2

 

Ruinen1              Ruinen 2                            Do. 04-10-2018 

Ruinen 2             Vledder 1                           Do. 11-10-2018

Hoogeveen 1      Ruinen 1                            Do. 11-10-2018

Genemuiden 1    Ruinen 1                           Ma. 05-11-2018

Zuidwolde 1        Ruinen 2                           Wo. 31-10-2018

Ruinen 1              Zuidwolde1                       Do. 08-11-2018

Ruinen 2              Genemuiden 1                  Do. 15-11-2018

Appelscha 1        Ruinen 1                            Di.  27-11-2018

Ruinen 1              Vledder 1                           Do. 06-12-2018 

Ruinen 1            Hoogeveen 1                       Do. 10-01-2019

 

Ruinen 2             Appelscha 1                       Do. 17-01-2019 (was 13-12-2018)

Ruinen 2             Ruinen 1                             Do. 31-01-2019

Hoogeveen 1      Ruinen 2                             Do.07-02-2019 (was 20-12-2018)

Ruinen 1            Genemuiden 1                    Do. 14-02-2019

Vledder 1            Ruinen 2                             Do. 21-02-2019 (was 10-01-2019)

Ruinen 2            Zuidwolde 1                        Do. 28-02-2019

Genemuiden 1   Ruinen 2                             Ma. 04-03-2019

Zuidwolde 1       Ruinen 1                             Wo. 06-03-2019

Ruinen 1            Appelscha 1                        Do. 21-03-2019

Appelscha 1       Ruinen 2                             Di. 02-04-2019

Ruinen 2             Hoogeveen 1                      Do.11-04-2019

Vledder 1            Ruinen 1                             Do.10-04-2019

 

Team 2, Poule C2

Van Links naar rechts: Kirsten Feenstra, Romy Nijstad, Lambertus Krikken en Ronald Bel.

Wedstrijdschema 2018 - 2019

 

Ruinen 3              Hoogeveen 2                    Do. 04-10-2018

Ruinen 3              Staphorst 2                       Do. 25-10-2018

Smash 2               Ruinen 3                           Di.  20-11-2018 verplaatst nr. 12-2-19

Ruinen 3             Meppel 1                            Do. 06-12-2018   

Meppel1              Ruinen 3                            Do. 20-12-2018

 

Ruinen 3             Smash 2                            Do. 17-01-2019

Smash 2             Ruinen 3                            Di.  12-02-2019

Staphorst 2         Ruinen 3                            Wo. 30-01-2019

Hoogeveen 2      Ruinen 3                            Do. 14-03-2019

*

Standen Dorpencompetitie 2018-2019

 

 

 

 

 

 

 


Poule A stand op 27-2-2019

1. Zuidwolde 1        7       39-17

2. Ruinen  2            7       30-26

3. Genemuiden 1    7       29-27

4. Ruinen 1             7       27-29

5. Hoogeveen 1      8       27-37

6. Appelscha 1        7       26-30





 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Poule C2   Stand per 27-2-2019

1. Hoogeveen 2        6     25-23

2. Ruinen 3               6     25-23

3. Smasch 2              6    22-26

5. Meppel 1               5    21-19

6. Staphorst 2           5    19-21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorpencompetitie Seizoen 2018/2019:

Team 4, poule C1

Van links naar rechts: Tony Schenkel, Marjan Kroder, Lumel Brouwer en Djurre Lucardie. Ruud Moeland ontbreekt op de foto.

 

Wedstrijdschema 2018-2019

Ruinen 4              Zuidwolde 3                      Do.  27-09-2018

Ruinen 4              Appelscha 4                     Do.  29-11-2018

Ruinerwold 1       Ruinen 4                           Wo.  07-11-2018

Smash 1               Ruinen 4                           Di.   04-12-2018

 

Zuidwolde 3        Ruinen 4                            Wo.  16-01-2019

Appelscha 4        Ruinen 4                            Di.   29-01-2019

Ruinen 4             Ruinerwold 1                      Do.  07-03-2019

Ruinen 4             Smash 1                              Do. 14-03-2019

 *

  *(de eerstgenoemde teams, linkerrij, spelen thuis.)

gallery/img-20151218-wa0001 d2

 Poule C1 team 4

 Poule A team 2

Poule C1  stand 27-2-2019

1. Smash 1             6        37-11

2. Zuidwolde 3       7        30-26

3. Appelscha 4       5       22-18

4. Ruinen 4             6       19-29

5. Ruinerwold 1      6       12-36

 

gallery/img-20171109-wa0015 team 3 (4)
gallery/30007ce  badminton plaatje

Poule E team 5

Team 1, Poule A.
Van links naar rechts: Nicolette Louw, Roy de Jong, Arjen Pauwels, Rosan Russchen en Robert Hester.

Team 2, Poule A.
Van links naar rechts: Jerry Dekker, Sofie Masteling, Joanne de Ruiter, Stefan Veenstra.

foto moet nog geplaatst worden!

Wedstrijdschema 2018-2019

 

Diever 1               Ruinen 5                  Wo.  26-09-2018

Staphorst 3         Ruinen 5                  Wo.  10-10-2018

Ruinen 5             Staphorst 3              Do.   22-11-2018

 

Ruinen 5             Appelscha 5             Do.  03-01-2019

Zuidwolde 5       Ruinen 5                   Do.  14-02-2019

Ruinen 5             Diever 1                    Do.  21-02-2019

Staphorst 4         Ruinen 5                  Wo.  13-03-2019

Ruinen 5             Zuidwolde 5             Do.   28-03-2019

Appelscha 5       Ruinen 5                   Di.    06-04-2019

Poule E stand 27-2-2019

 

1. Staphorst 3        7     33-23

2. Staphorst  4       6     30-18

3. Diever 1              6     28-20

4. Ruinen 5             5     22-18

5. Appelscha 5       6     16-32

6. Zuidwolde 5       6     15-33